Yönetim Kurulu

Ümit Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Başkanı
Tunahan Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Selma Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Üyesi
Tuğçe Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Üyesi
ÜST
YÖNETİM
Tuğba Korkmaz
Otel Genel Müdürü


1987 yılında İstanbul’da doğan Tuğba Korkmaz, Karadeniz Teknik Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu.

2009 -2012 yıllarında İstanbul Holiday Inn Airport Oteli’nde farklı pozisyonlarda görev alarak otelcilik alanında kariyerini geliştirme şansı buldu.

En son Sheraton Grand Samsun Oteli Satış Müdürlüğü görevinin ardından 2019 Ağustos ayında Hampton By Hilton Samsun ailesine katıldı.

Korkmaz, Ekim 2020 itibarıyla Hampton by Hilton Samsun otelimizin Genel Müdürü olarak bizimle birlikteliğine devam etmektedir.

Tuğba Korkmaz, evli ve bir çocuk annesidir.

Ahmet Akcan
İnşaat Genel Müdürü


1972 yılında Tokat’ta doğan Ahmet Akcan, 1995 yılında Akcanlar İnşaat’ı kurdu ve inşaat sektöründe Avrupa Birliği projeleri ile kamu işleri dahil altyapı ve üstyapı projelerinde faaliyet gösterdi.

Akcan, 2000 yılından bu yana ÜMSA Yatırım A.Ş. İnşaat Genel Müdürlüğü görevini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Evli ve beş çocuk babasıdır.

Hüseyin Özcan
Finans ve Muhasebe Müdürü


1983 yılında Ordu’da doğan Hüseyin Özcan, Muğla Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu.

Henüz öğrencilik yıllarında otelcilik kariyerine başlayarak Ege Bölgesi’nde farklı otel gruplarında önbüro ve muhasebe departmanlarında görev aldı.

Mezuniyetinin ardından 2006-2009 yılları arasında Maritim Pine Beach otelde Maliyet Kontrol Uzmanı olarak çalıştı.

Şehir otelciliğine; 2009-2012 yılları arasında Dedeman Şile, Dedeman İstanbul otellerinde başlayarak muhasebe departmanının farklı pozisyonlarında görevler aldı.

En son Martı Otel Grubunda Muhasebe Müdür Yardımcılığı görevini üstlendikten sonra Nisan 2015 tarihinde Hampton by Hilton Samsun ailesine katıldı.

ÜMSA ailesi bünyesinde iken Mali Müşavirlik stajını tamamlayarak yeterlilik sınavında başarı gösterdi ve 2018 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanına hak kazandı.

Özcan; Mart 2017-Nisan 2019 tarihleri arasında Otel Finans ve Muhasebe Müdürlüğü görevinin ardından, Mayıs 2019 tarihinden itibaren Tütün ve Otel Muhasebe Müdürü olarak kariyerini başarıyla devam ettirmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Duygu Akcagöz
Hukuk Müdürü

Duygu Akcagöz, 1986 yılında İstanbul'da doğdu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

More Madencilik, Bayer, Global Refund, Universal Turizm, Dalgakıran Kompresör gibi sektöründe güçlü ve öncü firmaların ve meslek birliklerinin hukuk müşavirliğini yaptı.

Kariyerine Nisan 2023'ten bu yana ÜMSA bünyesinde hukuk müdürü olarak devam ettirmektedir.

Evli ve bir kız çocuk annesidir.