Yönetim Kurulu

Ümit Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Başkanı
Tunahan Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Selma Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Üyesi
Tuğçe Sarıtaşlı
Yönetim Kurulu Üyesi
ÜST
YÖNETİM
Nurgül Bostancı
Tütün Genel Müdürü


1977 yılında Bursa’da doğan Nurgül Bostancı, Uludağ Üniversitesi İ.İ.B Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu.

11 yıllık mali müşavirlik bürosu deneyimi sırasında farklı sektörlerde çalışarak sonrasında gıda sektöründe Finans ve Muhasebe Yöneticisi olarak kariyerini sürdürdü.

ÜMSA Yatırım A.Ş.’deki yolculuğuna, 2015 yılında Finans ve Muhasebe Müdürü olarak başladı.

2018 yılında Denetim Müdürü olarak sürdürdüğü görevine, 2019 yılı Ekim ayı itibari ile Tütün Genel Müdürü olarak devam etmektedir.

SMMM ve SPK Bağımsız Denetim lisanslarına sahiptir.

Evli ve iki çocuk annesidir.

Tuğba Korkmaz
Otel Genel Müdürü


1987 yılında İstanbul’da doğan Tuğba Korkmaz, Karadeniz Teknik Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu.

2009 -2012 yıllarında İstanbul Holiday Inn Airport Oteli’nde farklı pozisyonlarda görev alarak otelcilik alanında kariyerini geliştirme şansı buldu.

En son Sheraton Grand Samsun Oteli Satış Müdürlüğü görevinin ardından 2019 Ağustos ayında Hampton By Hilton Samsun ailesine katıldı.

Korkmaz, Ekim 2020 itibarıyla Hampton by Hilton Samsun otelimizin Genel Müdürü olarak bizimle birlikteliğine devam etmektedir.

Tuğba Korkmaz, evli ve bir çocuk annesidir.

Erhan Varol
Mali İşler Direktörü


1978 yılında Samsun da doğan Erhan VAROL, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

2004-2017 yılları arasında Akbank, 2017-2021 yılları arasında Denizbank kurumlarında başta Krediler ve Pazarlama departmanlarında olmak üzere Bölge ve Şube yöneticilikleri görevlerinde bulundu.

18 yıllık Bankacılık kariyerinden sonra Kasım 2021 itibari ile Ümsa Yatırım A.Ş. ailesine Mali İşler Direktörü olarak katıldı.

Erhan VAROL; Evli ve 2 çocuk babasıdır

Ahmet Akcan
İnşaat Genel Müdürü


1972 yılında Tokat’ta doğan Ahmet Akcan, 1995 yılında Akcanlar İnşaat’ı kurdu ve inşaat sektöründe Avrupa Birliği projeleri ile kamu işleri dahil altyapı ve üstyapı projelerinde faaliyet gösterdi.

Akcan, 2000 yılından bu yana ÜMSA Yatırım A.Ş. İnşaat Genel Müdürlüğü görevini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Evli ve beş çocuk babasıdır.

Seyfettin Yatkın
İdari İşler ve İnsan Kaynakları Direktörü


1974 yılında Tokat’ta doğan Seyfettin Yatkın, profesyonel iş hayatında ÜMSA ailesine, 1998 yılında katıldı.

ÜMSA Yatırım AŞ’nin faaliyetleri içerisinde Tütün Ürünleri Satış ve Dağıtım, Otelcilik ve İnşaat sektörlerinde; satın alma, proje yönetimi, iş geliştirme birimlerinde aktif olarak görev aldı.

Seyfettin Yatkın; 1998’den günümüze, sırasıyla Planlama, Satış ve Ofis Yöneticisi, İdari İşler Müdürü, Tütün Genel Müdürü, Denetim Müdürü görevlerinde yer alarak ÜMSA birlikteliğinde büyük katkılar sağladı.

2020 – 2021 yılları arası Komiteler Müdürü olarak sürdürdüğü görevini, Ekim 2022 tarihi itibari ile İdari İşler ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Soner Yıldırım
Satış Direktörü


1986 yılında Kırklareli’nde doğan Soner Yıldırım, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.

2007 yılından itibaren farklı distribütör alanlarında görev aldıktan sonra 2016 yılında ÜMSA ailesine dahil oldu.

Planlama uzmanı olarak başladığı kariyer hayatına sırasıyla Satış Temsilciliği, Merchandiser ve Satış Müdürlüğü pozisyonlarında devam etti.

Soner Yıldırım, Ekim 2022 tarihi itibarı ile Satış Direktörü olarak görevini sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hüseyin Özcan
Finans ve Muhasebe Müdürü


1983 yılında Ordu’da doğan Hüseyin Özcan, Muğla Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu.

Henüz öğrencilik yıllarında otelcilik kariyerine başlayarak Ege Bölgesi’nde farklı otel gruplarında önbüro ve muhasebe departmanlarında görev aldı.

Mezuniyetinin ardından 2006-2009 yılları arasında Maritim Pine Beach otelde Maliyet Kontrol Uzmanı olarak çalıştı.

Şehir otelciliğine; 2009-2012 yılları arasında Dedeman Şile, Dedeman İstanbul otellerinde başlayarak muhasebe departmanının farklı pozisyonlarında görevler aldı.

En son Martı Otel Grubunda Muhasebe Müdür Yardımcılığı görevini üstlendikten sonra Nisan 2015 tarihinde Hampton by Hilton Samsun ailesine katıldı.

ÜMSA ailesi bünyesinde iken Mali Müşavirlik stajını tamamlayarak yeterlilik sınavında başarı gösterdi ve 2018 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanına hak kazandı.

Özcan; Mart 2017-Nisan 2019 tarihleri arasında Otel Finans ve Muhasebe Müdürlüğü görevinin ardından, Mayıs 2019 tarihinden itibaren Tütün ve Otel Muhasebe Müdürü olarak kariyerini başarıyla devam ettirmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Ayşegül Merttürk
Hukuk Müdürü


1983 yılında Samsun’da doğan Ayşegül MERTTÜRK, Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Bölümü’nden mezun oldu.

1 yıllık staj deneyiminin ardından avukatlık görevini yapmaya başladı.

Ticaret Hukuku, Bankacılık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku ve Özel Hukuk alanları başta olmak üzere aktif mesleki faaliyetlerine devam etmiştir.

15 yıllık mesleki deneyiminin ardından Ağustos 2022 tarihi itibarıyla ÜMSA Yatırım A.Ş.’nin Hukuk Müdürü olarak ÜMSA değerlerini korumaktadır.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Saniye Aydın
İç Kontrol Müdürü


1986 yılında İzmir’de doğan Saniye Aydın; 9 Eylül Üniversitesi’nde başlayan Muhasebe eğitimini, 19 Mayıs Üniversitesi’nde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun olarak 2020 yılında tamamladı.

2007 yılından itibaren çeşitli sektörlerde görev aldıktan sonra 2013 yılında ÜMSA Ailesi ile yolları kesişti.

Muhasebe Uzmanı olarak başlamış olduğu görevine; sırasıyla Muhasebe Uzmanı, Finans Uzmanı ve Muhasebe Finans Şefi pozisyonlarında devam etti.

2020 – 2021 yılları arası Finans Müdürü olarak sürdürdüğü görevini, Ekim 2022 tarihi itibari ile İç Kontrol Müdürü olarak devam etmektedir.

Evli ve 1 çocuk annesidir.