Kalite Politikamız

ÜMSA Yatırım A.Ş. olarak uluslararası standartlarda; yenilikçi, güvenilir ve kalite odaklı bir yaklaşımla hareket ediyoruz.

Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini her koşulun üstünde tutuyor, onların bugününü ve yarınını güvence altına almak için güncel çözümler üretiyoruz.

Düzenlediğimiz aktivite ve eğitimlerle, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve şirket bağlılığını korumayı her zaman önceliklendiriyoruz.

Sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli dinamik tutmak üzere, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve görüşlerini önemsiyor, edindiğimiz bilgileri gelişim ve fayda sağlamak üzere kullanıyoruz.

Tüm süreçlerimizi uluslararası standartlarda yönetmek, verimliliği en üst düzeye taşıyacak hizmetler sunmak ve teknolojik gelişmelerle fark yaratmak; kalite politikamızın esaslarındandır.
Bu nedenle teknolojik ve inovatif gelişmeleri yakından takip ediyor, verimliliğimizi artırmak üzere daima bilginin peşinde ve ışığında çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Süreçlerimizin performansını sistematik olarak analiz ediyor, iyileştirme sağlamak üzere iç ve dış denetimlerimizde, uluslararası markaların deneyim ve gücünü kullanıyoruz.

İş ortaklarımızla birlikte karşılıklı büyüme ve gelişmeye inanıyor, topluma değer katan ve çevreye saygı gösteren bir anlayışla hep birlikte daha iyisi için çalışıyoruz.