ÜMSA Yatırım A.Ş.

Kuşaktan kuşağa aktarılan ticari tecrübelerimizle her yıl yatırım alanlarımızı genişletirken ÜMSA’nın bugünkü marka değerine ulaşması için çok çalıştık.

Geçmişten bugüne yerli ve yabancı çalışma ortaklarımız, finansal potansiyeli yüksek projelerimizle çeşitli sektörlerde deneyim kazanarak sermaye artırımlarımızı genişletiyoruz.

Ümsa çatısı altında yatırım, turizm ,enerji ve inşaat sektörlerindeki faaliyetlerimiz devam ederken, yeni faaliyet alanları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ümsa çatısı altında yatırım , turizm ,enerji ve inşaat sektörlerindeki faaliyetlerimiz devam ederken, yeni faaliyet alanları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Biz, değişim ve gelişimin gücüne inanan köklü bir kurumuz. Aynı inançla teknolojik yatırımlar yaparak hız ve çevikliğimizi koruyor, sistem iyileştirmelerimizin ve yapısal dönüşümlerimizin sürekliliğini önemsiyoruz. Projelerine güvendiğimiz çeşitli girişimlerin melek yatırımcılığını üstlenerek karşılıklı değerler oluşturuyoruz.

Biz; birbirimize değer katarak büyüdüğümüz çalışanlarımız ve profesyonel çalışma ortaklarımızla birlikte daha iyiye ulaşmak için emin adımlarla ilerliyoruz. Çünkü biz, ancak birlikteysek güçlü olduğumuzu biliyoruz.