ÜMSA Yatırım A.Ş.

Kuşaktan kuşağa aktarılan ticari tecrübelerimizle her yıl yatırım alanlarımızı genişletirken ÜMSA’nın bugünkü marka değerine ulaşması için çok çalıştık.

Geçmişten bugüne yerli ve yabancı çalışma ortaklarımız, finansal potansiyeli yüksek projelerimizle çeşitli sektörlerde deneyim kazanarak sermaye artırımlarımızı genişletiyoruz.

Bugün; ÜMSA çatısı altında tütün ürünleri satış ve dağıtım, turizm ve inşaat sektörlerindeki faaliyetlerimizi devam ettirirken yeni yatırım alanları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Büyüyen satış ağı ve standartlarını her zaman geliştiren ekibimizle tütün ürünleri satışı; misafirperver, mükemmeliyetçi ve uluslararası hizmet anlayışla hareket ettiğimiz turizm; üstün kaliteyle hayata geçirdiğimiz projelerimizle inşaat sektörlerindeki faaliyetlerimizi genişletmekte kararlıyız.

Yeni yatırımlar, yeni faaliyet alanları ve yeni iş ortaklıkları için ÜMSA Yatırım A.Ş. çatısı altında çeşitli sektörlerde yer almak üzere AR-GE çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Biz, değişim ve gelişimin gücüne inanan köklü bir kurumuz. Aynı inançla teknolojik yatırımlar yaparak hız ve çevikliğimizi koruyor, sistem iyileştirmelerimizin ve yapısal dönüşümlerimizin sürekliliğini önemsiyoruz. Projelerine güvendiğimiz çeşitli girişimlerin melek yatırımcılığını üstlenerek karşılıklı değerler oluşturuyoruz.

Biz; birbirimize değer katarak büyüdüğümüz çalışanlarımız ve profesyonel çalışma ortaklarımızla birlikte daha iyiye ulaşmak için emin adımlarla ilerliyoruz. Çünkü biz, ancak birlikteysek güçlü olduğumuzu biliyoruz.