Yatırımlarımız

ÜMSA Yatırım A.Ş. olarak takım ruhuna inanan çalışma arkadaşlarımız ve daima en iyiyi hedefleyen çalışma prensibimiz ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

Ticari tecrübelerimizle, Finansal gücümüzü birleştirip, yatırım ve faaliyet alanlarımızı genişleterek yeni katma değerler üretmek hedefindeyiz.

Yeni yatırımlar, yeni faaliyet alanları ve yeni çalışma ortaklıkları için, ÜMSA Yatırım A.Ş. çatısı altında birçok farklı sektörde yer almak üzere araştırma ve fizibilite çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

Gelişim ve değişimin sürekliliğini sağlamak için teknolojiden yararlanıyor, sektöründe lider firmalarla pek çok alanda iş birliği yapıyoruz.

Bu yatırımlar kapsamında, aralarında global markaların da bulunduğu pek çok markayla yenilikçi uygulamalar yapıyor, teknolojik altyapı yatırımlarımız ile sınırlarımızı genişletiyoruz.

Projelerine güvendiğimiz çeşitli girişimlerin melek yatırımcılığını üstleniyor, bu amaçla 2020 yılında, yeni bir dijital platform olan startup projesi için de ilk yatırımlarımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Geleceği inşa eden yatırımlarımız ve gücümüze güç katan çalışanlarımız ile başarı yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.